Strona główna1 » STUDIO / Live Act2 » Kontrolery, interfejsy

Szukaj

Producenci

AKAIALESISArtesiaARTURIABehringerCASIODAVE SMITHDEXIBELLGATORHAMMONDKETRONKORGKURZWEILLD SystemsM-AUDIOMOOGNATIVE INSTRUMENTSNORDNOVATIONORLAROLANDSIPARIOSTUDIOLOGICVISCOUNTWALDORFWELTMEISTERYAMAHA

Nasze hity

Systemy płatności

  • eserivce
  • tpay.com
  • Sandander Consumer

Chmura tagów

Kontrolery, interfejsy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki

Kontrolery M-Audio i inne - nowoczesny sprzęt dla każdego

Pomimo tego, że DJ kojarzy się z dużą konsolą, dzisiaj sprzęt do tego typu rozwiązań zmienił się diametralnie. Zaczynało się od miksu płyt gramofonowych, przez płyty CD aż doszliśmy do muzyki, która pobierana jest bezpośrednio z komputera przenośnego. Kontroler M-Audio to nic innego jak nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zostać DJ-em. Specjalny program komputerowy o wiele rozszerza funkcje konsoli, co na początku może sprawiać problemy, ale ostatecznie daje profesjonalistom duże pole do popisu. Jeśli jesteś zainteresowany innymi urządzeniami tego typu, zobacz nasze propozycje native instruments i znajdź coś w sam raz dla siebie.

 

Samplery Akai - wzbogać swoje występy

Rozwój elektroniki dał początek wielu różnym urządzeniom muzycznym, które mają za zadanie nie tylko wytwarzać nowe dźwięki, ale również przetwarzać już te istniejące. Samplery Akai tak jak i wiele innych z tej kategorii, odtwarzają wcześniej nagrane dźwięki różnych instrumentów, między innymi akustycznych oraz dźwięków, które nie są wykorzystywane w muzyce. Sam sampler Akai i inne służą do produkcji sampli, które używane są później w konkretnych gatunkach muzycznych jako np. podkład do tekstu.