Szukaj

Producenci

AKAIALESISARTURIACASIODAVE SMITHGATORHAMMONDKETRONKORGKURZWEILM-AUDIOMOOGNATIVE INSTRUMENTSNORDNOVATIONROLANDSIPARIOWALDORFYAMAHA

Nasze hity

Systemy płatności

  • eserivce
  • Sandander Consumer

Chmura tagów

Live act

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki

Native Instruments - sound design i inne technologie

Jeśli tworzysz muzykę - niezależnie od tego, czy hobbystycznie czy profesjonalnie i chcesz wzbogacić swój warsztat - pozwól sobie na nowy sprzęt do produkcji oraz wykonywania muzyki i sound designu. Ni Komplete, Ni Maschine i inne tego typu gadżety to gwarancja profesjonalnego zbioru narzędzi, który gotowy jest do stworzenia każdego rodzaju muzyki.

 

Native Instruments - Ni Komplete, Ni Maschine na raty i nie tylko

Potrzebujesz nowego sprzętu, ale nie stać cię na nowy native instrument? Sprzedaj nam to co już masz, a za resztę kup nowy. Jeśli wolisz zapłacić inaczej, w naszym sklepie muzycznym online to nie problem. U nas staniesz się posiadaczem Ni Komplete, Ni Maschine i innych native instruments dzięki sprzedaży ratalnej. Prowadzisz firmę? Jeśli tak, możesz nasz sprzęt wziąć w leasing. Kupujesz coś jeszcze oprócz native instruments? Zobacz nasze produkty z kategorii monitory studyjne. Przydadzą się do profesjonalnego odsłuchu.