Strona główna » Klawiatury sterujące » M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)

Producenci

AKAIALESISArtesiaARTURIAAshun Sound MachinesBehringerBoseCASIODEXIBELLDYNATONEEve AudioFocusriteHAMMONDiCONKAWAIKETRONKONIG & MEYERKORGKRKKURZWEILM-AUDIOMEDELIModal ElectronicsMOOGNATIVE INSTRUMENTSNORDNOVATIONROLANDSEQUENTIAL / Dave SmithSIPARIOSONYSSLSTEINBERGSTUDIOLOGICUDOVISCOUNTWALDORFYAMAHAZOOM

Nasze hity

Systemy płatności

  • tpay.com
  • First Data Polcard
  • Sandander Consumer
  • Credit Agricole Raty
M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)
M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)
Nowość

M-AUDIO Oxygen 61 (MKV)

M-AUDIO

Dostępność: Oczekujemy na premierę

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD / FEDEX - 19,00 zł
Przesyłka POCZTEX KURIER 48 - 15,00 zł
Odbiór osobisty WOLSZTYN - 0,00 zł
Odbiór osobisty ŁÓDŹ - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

{__FB_WYSLIJ}
  • Opis produktu
  • Klipy filmowe (1)
Oxygen 61 (MKV)

Witamy w zupełnie nowej erze serii Oxygen firmy M-Audio, serii Oxygen (MKV). W dzisiejszym świecie produkcji muzycznej kontrolowanie cyfrowego środowiska muzycznego jest ważne. To nie tylko sposób, w jaki profesjonaliści usprawniają swoją pracę, ale także, w jaki tworzą unikalne, nowatorskie dźwięki. Firma M-Audio zaktualizowała najbardziej kultową na rynku serię kontrolerów MIDI do produkcji i odtwarzania muzyki w oparciu o oprogramowanie. Nowe kontrolery klawiaturowe z serii Oxygen (MKV) oferują innowacyjne postępy w sterowaniu sprzętowym, umożliwiając tworzenie nowoczesnej, najnowocześniejszej muzyki na scenie lub w studio.


Funkcje dla profesjonalistów

Kontroler Oxygen (MKV) zawiera potężne funkcje niezbędne do tworzenia i produkcji muzyki, takie jak Note Repeat (podstawa w produkcji beatów), pełna kontrola prędkości klawiszy i 8 padów, 8 programowalnych pokręteł do sterowania wtyczkami efektów i wirtualnymi instrumentami oraz przypisywalny suwak do miksowania: wszystko to otwiera świat precyzyjnych technik tworzenia muzyki, dzięki czemu Twoje popisowe brzmienie jest profesjonalne i nowoczesne.

Funkcja Note Repeat umożliwia przytrzymanie dowolnego z 8 niestandardowych padów, czułych na nacisk w 2 dostępnych bankach padów, aby usłyszeć powtarzający się wzorzec rytmiczny z wybranym podziałem nut. Funkcja Note Repeat może być aktywowana chwilowo lub może być używana w trybie Latch. Jeśli wybierzesz opcję Momentary, przytrzymanie przycisku Note Repeat spowoduje, że nuta grana przez pad będzie automatycznie powtarzana. Jeśli wybierzesz Latch, naciśnięcie dowolnego padu spowoduje powtórzenie przypisanej nuty bez konieczności przytrzymywania przycisku Note Repeat.


Wbudowany arpeggiator

Arpeggiatory pomagają szybko i łatwo dodać emocji i ruchu do muzyki. Wbudowany Arpeggiator w Oxygen (MKV) z kontrolkami Type, Octave, Gate i Swing będzie twórczo wpływać na wszystko, co grasz na klawiszach z dowolnego wirtualnego instrumentu w programie DAW. Gdy Arpeggiator jest aktywny, klawiatura będzie wielokrotnie uderzać w klawisze, które są naciskane w wybranej kolejności. Czas i rytm arpeggiatora zależą od podziału czasu klawiatury ustawionego albo w tempie, albo w ustawieniu tempa twojego DAW. Każda nuta w arpeggio będzie miała długość wybraną do ustawienia podziału czasu. Na przykład, jeśli wybierzesz 1/4, każda nuta w arpeggio będzie słyszalna z przyrostem ćwierćnutowym. To potężne narzędzie może działać w trybie stałym lub chwilowym, co ułatwia uwolnienie kreatywności.


SmartControls

Technologia Smart Chord i Smart Scalet to pomost pomiędzy twórczym muzycznie umysłem a końcowymi produkcjami. Funkcja Smart Chord pomaga wydobyć twój wewnętrzny muzyczny geniusz, grając pełne akordy za jednym naciśnięciem klawisza, a dzięki funkcji Smart Scale, klawisze Oxygen (MKV) przekształcają się w idealną skalę, grając dokładne nuty tylko w niej. Dzięki technologii Smart Chord i Smart Scalet, tworzenie muzyki i uwalnianie nieograniczonej kreatywności nigdy nie było łatwiejsze.

Po włączeniu funkcji Inteligentny akord naciśnięcie jednego klawisza odtworzy pełny akord, a nie tylko jedną nutę. Naciśnięty klawisz określi prymę akordu. Pozostałe właściwości akordu (Major, Minor i Voicing) są określane przez wybrane ustawienia. Smart Chord ma również tryb niestandardowy, który pozwala określić strukturę akordów, która zostanie przypisana do każdego klawisza, ręcznie grając na nim. Na przykład, jeśli wybierzesz tryb niestandardowy i zagrasz akord 1-b3-5-b7, każdy klawisz zostanie przypisany do odtwarzania tej struktury akordów. Nuta klawisza, który naciśniesz, będzie służyć jako pryma akordu, a wszystkie parametry można edytować bezpośrednio na kontrolerze klawiatury Oxygen.

Seria Oxygen jest również wyposażona w inteligentną technologię Smart Scalet. Dzięki funkcji Smart Scale możesz ustawić klawiaturę tak, aby mogły być odtwarzane tylko nuty w wybranej skali. Dzięki temu możesz grać w wybranej skali bez ryzyka zagrania niewłaściwych dźwięków. Podczas przypisywania skali do klawiatury można wybierać spośród ponad 15 różnych wariantów skali. Dzięki kontrolkom Smart Scale bezpośrednio na klawiszach będziesz mieć łatwy dostęp do ustawiania i zmiany parametrów Smart Scale w locie, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze, tworzeniu muzyki.


Automatyczne mapowanie dla kreatywnej kontroli DAW

Używanie kontrolera Oxygen (MKV) z dowolnym programem DAW jest niezwykle łatwe. Elementy sterujące, takie jak Transport, Fadery, Pan, Record Arm, Solo, Mute, Select i wiele innych, są automatycznie mapowane do większości programów DAW w celu zapewnienia płynnego przepływu pracy. Oxygen (MKV) współpracuje ze wszystkimi głównymi programami DAW - w tym Ableton, Pro Tools, MPC Beats, Cubase, Logic, Studio One i wieloma innymi. Po prostu wybierając DAW na kontrolerze klawiatury Oxygen (MKV) i konfigurując preferencje DAW z klawiaturą, nowy świat kreatywnej produkcji jest na wyciągnięcie ręki. Klawiatura Oxygen (MKV) zawiera również ustawienia wstępne dla wszystkich instrumentów wirtualnych i wtyczek, które są w zestawie (Mini Grand i Hybrid 3). Te światowej klasy wtyczki mogą być w pełni kontrolowane przez kontroler klawiatury Oxygen (MKV) i używane w czasie rzeczywistym podczas tworzenia, miksowania i przenoszenia produkcji muzycznych na wyższy poziom.


Pakiet oprogramowania premium

Niezależnie od Twojej dyscypliny produkcyjnej, Oxygen (MKV) zawiera wszystko, co daje natychmiastowy potencjał twórczy od samego początku. Nagrywaj, sekwencjonuj, aranżuj i miksuj swoje utwory za pomocą dwóch profesjonalnych programów DAW, w tym MPC Beats i Ableton Live Lite. Uzupełnieniem arsenału DAW są dwie niesamowite wtyczki do wirtualnych instrumentów, doceniony przez krytyków multi-oscylatorowy syntezator Hybrid 3 oraz Mini Grand - wirtualny instrument Acoustic Piano oferujący szeroką gamę najbardziej realistycznych brzmień fortepianowych dostępnych na rynku. Wreszcie, zanurz się w świat najnowocześniejszej zawartości dźwiękowej dzięki kolekcji pakietów rozszerzeń z legendarnej serii MPC Akai Professional - od mocnych kopnięć po pękające werble, wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać swojej produkcji profesjonalny szlif, jest tutaj.
M Audio Oxygen Series MKV Overview Video
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu